Inschrijven

Vul om je in te schrijven het onderstaande formulier in. We sturen dan een e-mail met een machtigingsformulier dat kan worden teruggemaild of ingeleverd tijdens de les.

Om te kunnen deelnemen aan de lessen heb je een pak (Dobok) nodig en sparringsspullen. Om zeker te zijn dat iedereen goede spullen heeft moeten deze worden besteld via onze webshop. Kies voor een beginnersset om meteen alles compleet te hebben. De eerste lessen kunnen in normale sportkleding gevolgd worden.

Inschrijfformulier

  • MM slash DD slash JJJJ
    Wij nemen tijdens trainingen af en toe foto’s en video’s voor promotie op onze website, Facebook en Instagram. Op taekwondo-wedstrijden worden door de organisatoren sowieso foto’s en video’s gemaakt. In de WhatsApp-groep voor deelnemers delen we foto’s van examens en andere mijlpaalmomenten. Om dit te mogen delen, vragen wij om uw toestemming. Mocht dit om persoonlijke of religieuze redenen niet mogelijk zijn, dan kunt u alsnog deelnemen. Neem dan even contact met ons op via [email/telefoon], dan zoeken we samen naar een oplossing.